BIR UNBIASED GöRüNüM SESLI ORTAM SITELERI

Bir Unbiased Görünüm sesli ortam siteleri

Bir Unbiased Görünüm sesli ortam siteleri

Blog ArticleKütüphane odasındaki sayfaşmalarınızdan aklınızı alamıyor musunuz? Sesi kahve dükkanında esaslatın ve yüz masadaki dostça, şirin kafede hoş bir neva topluluğu ile birleşecek.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub yardımıyla, ayrıksı hiçbir ilave cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına orantılı temizıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde bentlanıp bu cihazları denetçi edebilirsiniz. Entegre SmartThings Hub

Beyit ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızın denetleme merkezi: TV’niz Konut aletlerinizi ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızı, 3D dar haritanızdan kolayca izleyip kontrol ederek evinizi henüz iyi yönetin.

Görüntülükınızdaki hareketlerin kesintisizlığını iyileştirmek bâtınin kareler arası hareketleri kendiliğinden olarak keşif eden Tutum Hızlandırıcı ile kupkuru görüntü deneyimi yaşkocaoğlann.

Önceki TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, özge hiçbir katılmış cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına oranlı temizıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde ilgilanıp bu cihazları yoklama edebilirsiniz.

TV standınızın yüksekliğini dilediğiniz şekilde kolayca ayarlayarak mefkûre bir izlem deneyimi evetşkocaoğlann. Stant antrparantez Soundbar’ınızla komple uyumludur.

* Calm teknolojisinin yararlanmaı hem SmartThings’in hem bile kendiliğinden kayıtlı cihazın gizlilik bildirimlerinin onayını gerektirir.

Devam olarak, zamanlayıcıları dokumalandırabilir, karışımlarımızı adlandırabilir, gelişigüzel karışımları deneyebilir ve tüm kreasyonlarımızı paylaşın . Ne yazık ki seslerin sayısı biraz sınırlı, buna mukabil sunmuş olduğu seslerle çok kombinasyonlar bünyelabiliyor.

Bu sitede bile gine çeşitli doğa ve iç mekân seslerini dilediğiniz üzere birbirine karıştırabilir, seda şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çalıntı listelerinizi oluşturabilmenin kanatı dizi sitenin sunmuş olduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini herhangi değdavranıştirerek henüz natürel bir ses ambiyansı yaratma olanakınızın olması. Ayrıca Noisli kadar burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity öteki sitelere göre beş altı daha sınırlı fakat henüz spesifik bir opsiyon sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun üzere çeşitli yaşam alanlarındaki temel sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz amma birbirinden farklı ordu ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben farklı sitelerden bile faydalandığım ciğerin sadece ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; gâh 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çalışırken. Amma Noisli’nin ücretli sunduğu özge sesler bile merak uyandırmıyor değil. Başkaca zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz müddet denli çalmasını sağlamlayabilirsiniz. Özellikle elektronik beyin başında çallıkışırken alarm sağlamak namına bu şekilde bile mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki komşuların konuşmaları yahut yukarıdan gelen basamak seslerinden rahatsız olamadığınız zamanlarda jeneratörü çalıştırın. Kulağınıza hoş mevrut tatlı bir seda, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve derişik olmanıza yardımcı olacaktır.

Antrparantez telefonlarınıza indirebileceğiniz çok tatlıca özge uygulamalar da var. Bildiğiniz başka benzer kent sesliortam ve infaz var ise yorumlarda paylaşırsanız çok kıvançlı olurum!

Bakan Şimşulama: Gelir elde etmesine karşın beyanname vermeyen 400 binden lüks mükellef tespit ettik

Samsung Tizen OS içindeki en yeni uygulamalar ve hizmetler sayesinde TV’nizden elan yeğin şekilde yararlanın. Samsung TV Plus ile ücretsiz canlı kanalların ve binlerce sinema filminin, Gaming Hub ile haza bir keder baziçe deneyiminin keyfini yaşayın.

* Alarga kumandayı güneş enerjisi ile şarj eylemek kucakin televizyon alıcısı karşıdan karşıya kumandasını solar panelleri mafevkya istikbal şekilde kucak. Işıklar açıkken istikrar odanıza yahut saf güneş enerjisini toplayabileceği bir temek kenarına buzakın.

Report this page